Powiększyliśmy ofertę o serwisy z branży edukacyjnej

Z nowym rokiem powiększyliśmy naszą ofertę o serwisy z branży edukacyjnej. Umożliwiamy reklamodawcom dotarcie zarówno do studentów i uczniów, którzy poszukują w sieci min. pomocy w nauce lub informacji o kursach językowych czy zawodowych, jak i do nauczycieli, pedagogów i profesorów, którzy szukają lub udostępniają materiały edukacyjne. Łączny potencjał wszystkich serwisów wynosi pond 70 mln odsłon miesięcznie.

Wśród witryn, z którymi podjęliśmy współpracę znajdują się strony: profesor.pl, slowka.pl, perspektywy.pl, zadane.pl, supernauczyciel.pl, streszczenia.pl, eszkola.pl, zadanie.pl, wypracowania24.pl i pedagogika-specjalna.edu.pl. Na serwisach możemy realizować rozwiązania marketingowe z obszaru reklamy online: kampanie display, mailingi content marketing oraz akcje specjalne tworzone pod klienta.

Serwisy z branży edukacyjnej, to kolejny niestandardowy pakiet, który znalazł się w naszej ofercie. Nowy pakiet pojawił się obok pakietu: Podróże, Medycyna, Ekologia, Lifestyle, Street Culture, Rodzice, Biznes, Sport.