Polska blogosfera rośnie w zawrotnym tempie. Niektóre blogi posiadają miesięcznie więcej odsłon niż niektóre popularne serwisy informacyjne, i właśnie z tego powodu stają się one atrakcyjnym miejscem do umieszczania reklam. Dlatego tym bardziej z przyjemnością podzielimy się z Wami informacją na temat nowej współpracy na wyłączność, którą udało nam się nawiązać z serwisem Polskieszafiarki.pl oraz blogiem Ari-maj.com.

 

vf

Polskieszafiarki.pl i blog Ari-maj.com to serwisy, które odwiedzają osoby szukające modowych inspiracji. W ciągu miesiąca serwisy odwiedza ponad 70 000 realnych użytkowników.W ramach współpracy zapewniamy pełną obsługę sprzedażową z obszaru reklamy online, realizujemy kampanie display, content marketing oraz akcje specjalne tworzone indywidualnie pod klienta.

Obie witryny dołączyły do pakiety LUXURY&FASHION, w którym znajdują się inne serwisy, również na wyłączność, takie jak Laviemag.pl czy Kobietaigolf.pl. Łączny potencjał wszystkich serwisów w tym pakiecie wynosi pond ponad 1 mln odsłon miesięcznie.