Bartłomiej Batte objął stanowisko dyrektora w Digital Contact

Od września br. Bartłomiej Batte stanął na czele Digital Contact. Zastąpił na tym stanowisku Emilię Zalewską. Wcześniej kierował działem Performance.

Bartłomiej jest odpowiedzialny za kierowanie działem sprzedaży oraz jego rozwojem w obszarze reklamy on-line. Zajmie się również wsparciem i dalszym w rozwojem Digital Contact działającej na rynku rumuńskim w ramach grupy Tarsago.

 

 

Bartłomiej w Batte na czele działu performance

Rozwijamy kompetencje Performance tworząc nowy dział. Na jego czele stanął Bartłomiej Batte, który wcześniej pracował w sieci OAN, Netaffiliation, Revenue Alley i Grupie ClickAd.

 

Nowe serwisy na wyłączność z branży modowej

Polska blogosfera rośnie w zawrotnym tempie. Niektóre blogi posiadają miesięcznie więcej odsłon niż niektóre popularne serwisy informacyjne, i właśnie z tego powodu stają się one atrakcyjnym miejscem do umieszczania reklam. Dlatego tym bardziej z przyjemnością podzielimy się z Wami informacją na temat nowej współpracy na wyłączność, którą udało nam się nawiązać z serwisem Polskieszafiarki.pl oraz blogiem Ari-maj.com.

Digital Contact z nowym działem - New Business

Od sierpnia br. w naszych strukturach pojawił się nowy dział, jakim jest New Business. Na jego czele stanęła Sylwia Żołnierczyk, która od 1 sierpnia br. objęła stanowisko New Business Managera. Sylwia odpowiada za pozyskiwanie i obsługę nowych klientów bezpośrednich.

Digital Contact partnerem 6. edycji 48 Hour Film Project Warszawa

Pod koniec września br. będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie zrzeszające miłośników kina z całej Polski. Mowa o szalonym konkursie – 48 Hour Film Project Warszawa, którego ideą jest przygotowanie krótkometrażowego filmu. Może nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby uczestnicy nie mieli na zrealizowanie swojego zadania tylko 48 godzin. Digital Contact objęło patronat nad wydarzeniem.

Digital Contact w większym składzie

Miło nam poinformować, że nasza Sieć powiększa się nie tylko o nowości w ofercie, ale również o skład naszej załogi. Od sierpnia do naszego teamu dołączyła Monika Paczka i Krzysztof Łagodzki.

Powiększyliśmy ofertę o serwisy z branży edukacyjnej

Z nowym rokiem powiększyliśmy naszą ofertę o serwisy z branży edukacyjnej. Umożliwiamy reklamodawcom dotarcie zarówno do studentów i uczniów, którzy poszukują w sieci min. pomocy w nauce lub informacji o kursach językowych czy zawodowych, jak i do nauczycieli, pedagogów i profesorów, którzy szukają lub udostępniają materiały edukacyjne. Łączny potencjał wszystkich serwisów wynosi pond 70 mln odsłon miesięcznie.

Podpisaliśmy umowę na wyłączność z serwisem LOT.com

Miło nam poinformować, iż strona Polskich Linii Lotniczych LOT – www.lot.com, od czerwca znajduje się w naszej ofercie. Oprócz sprzedaży powierzchni display, odpowiadamy również za sprzedaż pełnej oferty reklamy pokładowej linii.